Admin Dialogs (1.0.21) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Active
he: פעיל

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Width
he: רוחב

en: Other
he: אחר

en: Key
he: מפתח

en: Tasks
he: משימות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Machine Name
he: שם מכונה
