Admin Toolbar (3.4.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Menu
te: మెనూ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Add language
te: భాషని చేర్చండి
