Admin Toolbar (3.6.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Views
ur: ویوز

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Add language
ur: زبان کا اضافہ کریں
