Admin Toolbar (8.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
