Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Menu
ne: मेनु

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Media
ne: मिडिया

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Menus
ne: मेनु

en: Index
ne: सूची

en: Add language
ne: भाषा थप्नुहोस्
