Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Logout
ga: Logáil amach
