Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Roles
mk: Улоги

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: Add menu
mk: Додавање мени

en: Menus
mk: Менија

en: Add vocabulary
mk: Додавање лексикон

en: Run cron
mk: Извршување на cron

en: Add language
mk: Додавање јазик

en: Add content type
mk: Додавање тип содржина
