Admin Toolbar Content (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: More
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات
