Admin Toolbar Content (2.0.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: More
fa: بیشتر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Media
fa: رسانه

en: Menus
fa: منوها

en: My account
fa: حساب من

en: About
fa: درباره

en: Edit my account
fa: ویرایش حساب من
