Admin Toolbar Content (2.0.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Administration
te: పరిపాలన

en: More
te: మరిన్ని

en: Categories
te: వర్గాలు

en: My account
te: నా ఖాతా

en: About
te: గురించి
