Admin Toolbar Content (2.0.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Enable
sr: Укључи

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: My account
sr: Мој налог
