Admin Toolbar Content (2.0.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Administration
ro: Administrare

en: More
ro: Mai multe

en: Categories
ro: Categorii

en: Link
ro: Legătură

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: View
ro: Afişează

en: Files
ro: Fișiere

en: Menus
ro: Meniuri

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: My account
ro: Contul meu

en: About
ro: Despre

en: Recent content
ro: Conținut recent

en: Add @entity-type
ro: Adaugă @entity-type
