Admin Toolbar Content (2.0.9) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Administration
ar: الإدارة

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Link
ar: رابط

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: View
ar: عرض

en: link
ar: رابط

en: Files
ar: الملفات

en: Media
ar: ميديا

en: Menus
ar: القوائم

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: My account
ar: حسابي

en: About
ar: حول

en: Recent content
ar: أحدث المحتويات

en: Add @entity-type
ar: إضافة @entity-type
