Admin Toolbar Content (2.2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: More
az: Daha çox

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Files
az: Fayllar

en: Menus
az: Menyular

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: My account
az: Mənim hesabım

en: About
az: Haqqında

en: Recent content
az: Son məzmun
