Admin Toolbar Content (2.0.6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Link
ne: लिङ्क

en: View
ne: दृश्य

en: Media
ne: मिडिया

en: Menus
ne: मेनु

en: My account
ne: मेरो खाता
