Admin Toolbar Entity Version (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Current
id: Saat ini

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Revision
id: Revisi

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
