Admin Toolbar Entity Version (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Administration
ar: الإدارة

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Current
ar: الحالي

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Revision
ar: مراجعة

en: Unpublished
ar: غير منشور
