Admin Toolbar Entity Version (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Administration
fa: مدیریت

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Current
fa: جاری

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Revision
fa: بازبینی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
