Administer Users by Role (8.x-3.2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Last access
az: Son icazə

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Member for
az: üçün üzv

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Permission
az: İcazə

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
