Administer Users by Role (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Member for
lt: Narys jau

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Permission
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Select method for cancelling account
lt: Pasirinkti paskyros panaikinimo metodą

en: Administer users
lt: Administruoti narius

en: Administer permissions
lt: Administruoti leidimus

en: View user profiles
lt: Peržiūrėti narių profilius

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
