Advanced Access (8.x-1.0-rc10) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afişează

en: Provider
ro: Furnizor

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet
