Advanced Access (8.x-1.0-rc11) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: Access
id: Akses

en: View
id: Lihat

en: Provider
id: Penyedia

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel
