Advanced Access (8.x-1.0-rc11) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
