Advanced Access (8.x-1.0-rc11) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Update
pt: Atualizar

en: Access
pt: Acesso

en: View
pt: Ver

en: Provider
pt: Provedor

en: Override
pt: Sobrescrever

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Bundle
pt: Pacote

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Providers
pt: Provedores/Serviços
