Advanced Access (8.x-1.0-rc7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Bundle
ur: بنڈل
