Advanced Access (8.x-1.0-rc9) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Access
ar: الوصول

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Provider
ar: المزود

en: Bundle
ar: الحزمة
