Advanced Access (8.x-1.0-rc11) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Bundle
ne: पोका
