Advanced CSS/JS Aggregation (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: High
pt: Alto

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: never
pt: nunca

en: All
pt: Tudo

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Performance
pt: Desempenho

en: Configuration
pt: Configurações

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Information
pt: Informações

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
pt[0]: 1 semana
pt[1]: @count semanas

en: 1 min | @count min
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 sec | @count sec
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: 1 month | @count months
pt[0]: 1 mês
pt[1]: @count meses

en: 0 sec
pt: 0 seg

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
pt: Um erro ocorreu enquanto seu pedido era processado: o servidor recebeu uma entrada inválida.

en: AJAX 'After': Click to put something after the div
pt: AJAX 'After': Clique para colocar algo após a div

en: AJAX 'Alert': Click to alert
pt: AJAX 'Alert': Clique para alerta

en: AJAX 'Append': Click to append something
pt: AJAX 'Append': Clique para acrescentar algo

en: AJAX 'before': Click to put something before the div
pt: AJAX 'before': Clique para colocar algo antes da div

en: AJAX html: Replace the HTML in a selector.
pt: AJAX html: Substitui o HTML em um seletor.

en: AJAX 'prepend': Click to prepend something
pt: AJAX 'prepend': Clique para prefixar algo
