Advanced CSS/JS Aggregation (8.x-3.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Normal
ne: साधारण

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: 0 sec
ne: ० सेकेन्ड
