Advanced CSS/JS Aggregation (8.x-4.0) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Core
hu: Alaprendszer

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Filename
hu: Fájlnév

en: never
hu: soha

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: File size
hu: Fájlméret

en: Normal
hu: Általános

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 5 days
hu: 5 nap

en: 2 months
hu: 2 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Configuration
hu: Beállítás

en: CSS settings
hu: CSS beállítások

en: @time ago
hu: @time

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Information
hu: Információ

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 45 minutes
hu: 45 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: 0 sec
hu: 0 másodperc

en: jQuery version
hu: jQuery verzió
