Advanced Country Field (1.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Code
ne: कोड

en: About
ne: बारेमा
