Advanced Country Field (1.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Code
ar: الكود

en: Both
ar: جميعهم

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
