Advanced Country Field (1.1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Code
lt: Kodas

en: Both
lt: Abu

en: Features
lt: Savybės

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: About
lt: Apie

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Only
lt: Tik

en: Checkboxes
lt: Langeliai
