Advanced Country Field (1.1.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Fields
ru: Поля

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Display Format
ru: Формат вывода материалов

en: Code
ru: Код

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Both
ru: Оба

en: Features
ru: Особенности

en: Show flag
ru: Отображать флаг

en: Country code
ru: Код страны

en: About
ru: Информация

en: Radio Buttons
ru: Радиокнопки

en: Select All
ru: Выбрать все

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Country name
ru: Название страны

en: Only
ru: Только

en: Dropdown
ru: Выпадающий

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Use site language
ru: Использовать язык сайта

en: Available countries
ru: Доступные страны

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя
