Advanced PWA (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: subscribe
he: הרשמה

en: unsubscribe
he: בטל הרשמה

en: Name
he: שם

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Display
he: תצוגה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Browser
he: דפדפן

en: Any
he: הכל

en: About
he: אודות

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה
