Advanced PWA (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: subscribe
id: Berlangganan

en: unsubscribe
id: berhenti berlangganan

en: Name
id: Nama

en: Display
id: Tampilan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: Browser
id: Peramban

en: Any
id: Setiap

en: About
id: Tentang

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Secondary
id: Sekunder

en: Upload icon image
id: Unggah gambar ikon
