Advanced PWA (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: subscribe
it: iscrizione

en: Name
it: Nome

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Display
it: Visualizzazione

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Any
it: Qualunque

en: About
it: Informazioni

en: Private key
it: Chiave privata

en: Display type
it: Tipo di display

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: Upload icon image
it: Carica l'immagine dell'icona

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
