Advanced PWA (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: subscribe
pt: subscrever

en: unsubscribe
pt: anular inscrição

en: Name
pt: Nome

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Display
pt: Mostrar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Short name
pt: Nome curto

en: Public Key
pt: Chave pública

en: Browser
pt: Navegador

en: Any
pt: Qualquer

en: No record found.
pt: Nenhum registo encontrado.

en: About
pt: Sobre

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Private key
pt: Chave privada

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Upload icon image
pt: Carregar ícone

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' tem de começar com uma barra.
