Advanced PWA (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: subscribe
ru: подписаться

en: unsubscribe
ru: отписаться

en: Name
ru: Название

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Display
ru: Отображение

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Embedded
ru: Встроенный

en: Standalone
ru: Автономно

en: Short name
ru: Краткое имя

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Browser
ru: Браузер

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Any
ru: Любой

en: About
ru: Информация

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Портретная

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Upload icon image
ru: Закачать изображение иконки

en: Modal
ru: Модальное окно

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
