Advanced Search (2.1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
