Advanced Search (2.1.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: is
ne: छ

en: and
ne: र
