Advanced Search (2.1.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Hidden
sr: Сакривено
