Advanced Search (2.2.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Visible
lt: Matomas

en: Display
lt: Rodymas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: or
lt: arba

en: is
lt: yra

en: Grid
lt: Tinklelis

en: and
lt: ir

en: Search block
lt: Paieškos blokas
