Advanced Search (2.4.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: List
ar: قائمة

en: Remove
ar: إزالة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: Visible
ar: مرئي

en: Display
ar: العرض

en: Hidden
ar: مخفي

en: Block ID
ar: مُعرف الصندوق

en: or
ar: أو

en: is
ar: يكون

en: Grid
ar: شبكة

en: Results per page
ar: النتائج لكل صفحة

en: and
ar: و

en: Default display mode
ar: أسلوب العرض المبدئي

en: Search block
ar: صندوق البحث

en: Displaying @start - @end of @total
ar: عرض @start - @end من @total
