Advent Calendar (1.0.0-beta5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ur: ٹیگز

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
