Update Manager Advanced (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: About
id: Tentang

en: Update settings
id: Pengaturan pemutakhiran

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: (Theme)
id: (Tema)

en: (Security update)
id: (Pembaruan keamanan)

en: (Unsupported)
id: (Tidak didukung)

en: Manual updates required
id: Pembaruan manual dibutuhkan
