Age exposed filter (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: empty
et: tühi

en: About
et: Programmist

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)
