Aggregator (1.0.0) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: never
hy: երբեք

en: aggregator
hy: ագրեգատոր

en: Update interval
hy: Թարմացման ինտերվալ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Feed overview
hy: Հոսքի նկարագիր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Next update
hy: Հաջորդ թարմացումը

en: %time left
hy: մնացել է %time

en: The feed %feed has been updated.
hy: %feed հոսքը  թարմացվել է:

en: Feed %feed added.
hy: %feed հոսքը ավելացված է

en: The feed %feed has been added.
hy: %feed հոսքը  ավելացվել է:

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Import OPML
hy: Ներմուծել OPML

en: OPML File
hy: OPML ֆայլ

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Basic configuration
hy: Հիմնական կոնֆիգուրացիա

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: 1 character | @count characters
hy[0]: 1 նիշ
hy[1]: @count  նիշ

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
hy: Հոսքի անունը(կամ վեբ-կայքի անունը , որը ապահովում է հոսքը )

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
hy: Ավելացնել հոսքը RSS, RDF կամ Atom ֆորմատով: Հոսքը կարող է ունենալ միայն մեկ գրառում:

en: Update items
hy: Թարմացնել տարրերը

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
hy: Վերբեռնեք OPML ֆայլ պարունակող հոսքերի ցուցակը ներմուծման համար:

en: OPML Remote URL
hy: OPML Հեռակառավարման URL

en: The URL %url is invalid.
hy: URL %url  անվավեր է:

en: Default processor
hy: լռելյայն պրոցեսոր

en: Viewing feeds
hy: Դիտել հոսքերը

en: Adding, editing, and deleting feeds
hy: Ավելացնել, խմբագրել և ջնջել հոսքերը:

en: Configuring cron
hy: Կարգավորել քրոնը:
