Aggregator (2.1.3) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: aggregator
ne: ऐग्रिगेटर

en: Update interval
ne: अपडेटको अन्तराल

en: The fully-qualified URL of the feed.
ne: फिडको पूर्ण-निपुर्ण यू आर एल|

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Number of news items in block
ne: ब्लकमा समाचार वस्तुको संख्या

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Next update
ne: आर्को अपडेट

en: %time left
ne: बाकि %time

en: Source
ne: स्रोत

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
