Aggregator (2.1.4) - en to fa translation catalogue (108 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Import
fa: ورود

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: never
fa: هرگز

en: aggregator
fa: گردآورنده

en: Update interval
fa: فاصله به‌روزرسانی

en: The fully-qualified URL of the feed.
fa: نشانی معتبر و کامل خوراک.

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Aggregator feed
fa: خوراک گردآورنده

en: Aggregator item
fa: آیتم گردآورنده

en: Link to URL
fa: پیوند به آدرس

en: OPML feed
fa: خوراک OPML

en: Number of news items in block
fa: تعداد آیتم‌های خبری در بلوک

en: View this feed's recent news.
fa: جدیدترین اخبار این خوراک را مشاهده کنید.

en: Feed overview
fa: مرور خوراک

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Next update
fa: به‌روزرسانی بعدی

en: %time left
fa: %time باقی مانده

en: Processor
fa: پردازشگر

en: The feed %feed has been updated.
fa: خوراک %feed به‌روز شد.

en: Feed %feed added.
fa: خوراک %feed اضافه شد.

en: The feed %feed has been added.
fa: خوراک %feed اضافه شد.

en: Processors
fa: پردازشگر

en: Desc
fa: نزولی

en: Updated URL for feed %title to %url.
fa: نشانی خوراک %title به %url تغییر یافت.

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Import OPML
fa: ورود OPML

en: OPML File
fa: فایل OPML

en: Sources
fa: منابع

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Source
fa: منبع

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Apply
fa: تایید

en: Basic configuration
fa: پیکربندی پایه

en: Language code
fa: کد زبان

en: Parser
fa: تجزیه‌گر

en: Discard items older than
fa: پاک کردن آیتم‌های قدیمی‌تر از

en: Aggregator
fa: گردآورنده

en: There is no new syndicated content from %site.
fa: محتوای جدیدی از %site وجود ندارد.

en: There is new syndicated content from %site.
fa: محتوای جدیدی از %site وجود دارد.

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Add feed
fa: افزودن خوراک

en: Display as link
fa: نمایش به صورت پیوند

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
fa: آیتم‌های گردآورنده از طریق هوراک های RSS و Atom وارد می‌شوند.

en: The title of the aggregator item.
fa: عنوان آیتم گردآورنده

en: The link to the original source URL of the item.
fa: پیوند به نشانی منبع اولیه آیتم.

en: The author of the original imported item.
fa: نویسنده آیتم اصلی وارد شده

en: The actual content of the imported item.
fa: محتوای واقعی آیتم وارد شده

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
fa: تاریخی که آیتم اصلی خوراک ارسال شده است ... (در بعضی خوراک‌ها، این تاریخ زمانی که وارد شده است است.)

en: Feed ID
fa: شناسه خوراک

en: The unique ID of the aggregator feed.
fa: شناسه منحصر به فرد برای خوراک گردآورنده

en: The title of the aggregator feed.
fa: عنوان گردآورنده خوراک

en: The link to the source URL of the feed.
fa: پیوند به آدرس منبع خوراک.

en: The date the feed was last checked for new content.
fa: تاریخی که خوراک برای آخرین بار جهت محتوای جدید بررسی شده است.

en: The description of the aggregator feed.
fa: توضیحات گردآورنده خوراک

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
fa: نمایش آیتم گرداورنده با استفاده از داده سورس اصلی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
fa: نام خوراک (یا نام سایت ارئه دهنده خوراک).

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
fa: یک خوراک در فرمت‌های RSS, RDF یا Atom اضافه کنید. ممکن است یک خوراک بیش از یک قلم محتوا نداشته باشد.

en: Update items
fa: به‌روز‌رسانی آیتم‌ها

en: Fetcher
fa: اخذ کننده

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
fa: یک فایل OPML حاوی لیست خوراک‌هایی که باید وارد شوند را بارگذاری کنید.

en: OPML Remote URL
fa: آدرس فایل OPML

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
fa: آدرس فایل OPML را وارد کنید. این فایل فقط یکبار هنگام ارسال فرم دریافت و پردازش خواهد شد.

en: No new feed has been added.
fa: خوراک جدیدی اضافه نشده است.

en: The URL %url is invalid.
fa: آدرس %url معتبر نیست.

en: A feed named %title already exists.
fa: یک خوراک با نام %title در حال حاضر وجود دارد.

en: A feed with the URL %url already exists.
fa: یک خوراک با آدرس %url در حال حاضر وجود دارد.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
fa: اخذ کننده‌ها اطلاعات را از منابع خارجی آنها دریافت می‌کنند. یک اخذ کننده متناسب با منبع خارجی‌ای که از آن اطلاعات را دریافت می‌کنید وارد کنید.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
fa: تجزیه‌گرها اطلاعات دریافت شده را به ساختار استاندارد در می‌آورند. یک تزیه‌گر متناسب با نوع خوراکی که قصد گردآوری آنرا دارید انتخاب کنید.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
fa: پردازشگر بر روی اطلاعات تجزیه شده خوراک عمل می‌کند, به طور مثال عناصر خوراک را نگهداری می‌کند. یک پردازشگر متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
fa: برای اکثر وظایف گردآوری، تنظیمات پیش‌فرض مناسب هستند.

en: Default fetcher
fa: اخذ کننده پیش‌فرض

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
fa: اطلاعات آدرس را با استفاده از درخواست HTTP دریافت می‌کند.

en: Default parser
fa: تجزیه‌گر پیش‌فرض

en: Default processor
fa: پردازشگر پیش‌فرض

en: Creates lightweight records from feed items.
fa: رکوردهای کم‌حجم از اقلام خوراک ایجاد می‌کند.

en: Default processor settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض پردازشگر

en: Number of items shown in listing pages
fa: تعداد آیتم‌ها برای نمایش در صفحه‌های لیست

en: Viewing feeds
fa: مشاهده خوراک‌ها

en: Adding, editing, and deleting feeds
fa: افزودن، ویرایش، و حذف کردن خوراک‌ها

en: Configuring cron
fa: پیکربندی کرون

en: Administer news feeds
fa: مدیریت خوراک‌های خبری

en: View news feeds
fa: مشاهده خوراک‌های خبری

en: Asc
fa: صعودی
